Miło nam poinformować, że stworzyliśmy dodatek do enova Netis Kurierzy. Z tym dodatkiem posiadacze modułu Handel mogą wprost z okna paragonu, faktury lub wydania magazynowego zgłosić przesyłkę, zamówić kuriera, pobrać i wydrukować list przewozowy, śledzić status itp. Dodatek uwalnia od logowania się do serwisów kurierskich, przepisywania danych, przyspiesza pracę i zmniejsza ilość…

więcej...

Miło nam również poinformować, że stworzyliśmy dodatek do enova Netis Kelnerzy. Dodatek powoduje, że kelner może dotykowo obsługiwać enova w prosty sposób wybierać potrawy, przesyłać zamówienia do kuchni i drukować paragony. Obsługiwane są zamówienia telefoniczne z dostawą i odbiorem osobistym… i wiele innych.

więcej...

Jednolity Plik Kontrolny, w skrócie JPK, to sposób na szybsze, łatwiejsze, dokładniejsze i w sumie tańsze prowadzenie kontroli skarbowej. JPK polega na tym, by z systemu informatycznego przedsiębiorcy utworzyć plik w określonym ustawą formacie elektronicznym i przekazać organowi kontrolującemu.

Na początku jest obowiązkiem objęte są duże firmy, ale wkrótce obowiązek ten…

więcej...

W trosce o naszych klientów zdecydowaliśmy się, nie umieszczać na stronie nazw firm, które są zadowolone z tego, że z nami współpracują.  Nie chcemy ich narażać na kontakt z osobami przypadkowymi (np. akwizytorami, telemarketerami itp.).

Dysponujemy referencjami, a dla wybranych rozwiązań również opracowaniami w stylu "case study". Materiały referencyjne przedstawiamy dopiero na życzenie…

więcej...

NETIS SP Z O.O. INFORMATYZACJA PRZEDSIĘBIORSTW ul. Chemiczna 1, 61-013 Poznań tel. 727 287 287 biuro@netis.com.pl
zapisz się do newslettera

Podaj poprawny adres

Zaznacz

Design by Solmedia