Wdrożeniowiec / serwisant oprogramowania enova - NETIS INFORMATYZACJA PRZEDSIĘBIORSTW PARTNER ENOVA

Praca

Wdrożeniowiec / serwisant oprogramowania enova

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- pomoc serwisowa dla użytkowników enova,
- szkolenia użytkowników,
- instalacja i konfiguracja oprogramowania enova,
- przygotowanie dokumentacji.

Wymagania
- min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z FK lub KP
- znajomość zagadnień kadrowo-płacowych i/lub finansowo-księgowych
- znajomość dowolnego systemu do obsługi FK i KP (ERP),
- gotowość do ciągłej nauki i rozwoju,
- prawo jazdy,

Atutem będzie
- znajomość systemu enova,
- doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, agencji pracy tymczasowej,
- podstawowe umiejętności w zakresie konfiguracji lub administracji komputerami,

Oferujemy umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres "praca @ netis_com_pl".

Odpowiemy na wybrane oferty.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."